نقش سررسید و سالنامه در بازاریابی و بهترین زمان برای سفارش

سررسید و سالنامه 99 آزاده
سفارش سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی ۹۹
۱۱ آذر, ۱۳۹۸

نقش سررسید و سالنامه در بازاریابی و بهترین زمان برای سفارش

سررسید و سالنامه 99 آزاده

نقش سررسید و سالنامه در بازاریابی و بهترین زمان برای سفارش

تقویم رومیزی اداری کژال
سالنامه رقعی اروپای نئون
بازاریابی از دیرباز جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کار های خرد و کلان بوده و پیریزی نمایی مناسب از برند شما در ذهن مشتریان بالقوه همیشه یک ترفند بسیار مناسب برای این امر است. استفاده از ابزار های تبلیغاتی مانند سررسید، سالنامه ، تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی به دلیل استفاده روزمره همیشه یک برگ برنده بوده چرا که با دادن هدایای تبلیغاتی مانند سررسید و سالنامه در روز های اخر سال به مشتریان دائم و بالقوه به نحوی در وفاداری آنها به کسب و کار خود تاثیر گذاشته و در ذهن مشتریان بالقوه نیز حسی خوب از اینکه شما به آنها میخواهد خدمت کنید را خواهید کاشت و به این نکته نیز توجه کنید که همیشه هدایای تبلیغاتی ساده حتی مانند سررسید به صورت رایگان حسی خوب به مشتریان شما می بخشد که شما به کسب و کار خود و به مشتریان خود اهمیت میدهید. مشتریان شما همیشه از این ابزار های شما استفاده می کنند اما به یاد داشته باشید که میدان رقابت خالی نیست! پس انتخاب یک تولید کننده قدیمی و مطمئن و زمان مناسب در تهیه و توضیع سررسید برای کسب و کارها بسیار حیاتی و مهم است. کیفیت مناسب، جذابیت و زمان پخش سررسید از مولفه های مهم در استفاده از این ابزار بازاریابی می باشد. برای مثال مطمئنا یک مشتری بالقوه برای دو کسب و کار یکسان معمولا از سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی با کیفیت تر استفاده کرده و سررسید شرکتی که از کیفیت پایین تری برخوردا است معمولا در گوشه ای خاک خورده یا دوباره به فرد دیگری داده می شود و بدین صورت از خاطر آن مشتری بالقوه کم کم محو می شود.
جذابیت نیز بی تاثیر نیست. اگر توجه کرده باشید معمولا افراد به دنبال سررسید و سالنامه های جذاب و زیبا هستند چرا که ذات انسان زیبا پسند بوده و همیشه به دنبال زیبایی هست پس در نتیجه جذابیت بی تاثیر نیست.
اما نکته پایانی که کمتر از دو نکته دیگر اهمیت ندارد زمان سفارش و توضیع سررسید می باشد. بهرین زمان برای توضیع سررسید و ابزار های تبلیغاتی معمولا ماه آخر سال و دقیق تر اگر بخواهیم به این موضوع اشاره کنید هفته اول الی سوم اسفند بوده که هفته دوم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پس به این نکته باید توجه داشته باشید که نسبت به سفارش سررسید خود در زمان مناسب اقام نمایید.
معمولا سفارشات سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی به سه دسته تقسیم می شوند:
سفارشات اختصاصی بزرگ: این سفارشات معمولا شامل طراحی کامل صفحات و جلد به صورت اختصاصی بوده و تیراژ آنها به طور متوسط 5000 جلد می باشد که مناسب سازمان های بزرگ و خیلی بزرگ می باشد. معمولا مناسب ترین زمان برای این نوع سفارش های سررسید آذر ماه و نهایتا اوایل دی ماه بوده چرا که تولید این نوع سررسید، سالنامه یا تقویم رومیزی نیازمند زمان مناسب جهت طراحی، تایید طراحی و تولید اختصاصی می باشد.
سفارشات اختصاصی کوچک با لت های اختصاصی: سفارشات سررسید اختصاصی کوچک معمولا تیراژی معادل 500 الی 2000 جلد، تنها لت هایی (سفحات اختصاصی با طراحی مورد تایید شرکت سفارش دهنده) داخلی و ابتدایی اختصاصی دارند. همچنین جلد این محصولات معمولا به صورت اختصاصی طراحی و تولید میشود اما تمامی صفحات با طراحی منحصر به فرد نیست. این سفارشات معمولا متعلق به شرکت هایی متوسط و بزرگتر از متوسط می باشد و زمان مناسب ثبت چنین سفارشاتی نهایتا تا اواخر بهمن ماه است.
سفارشات متوسط و کوچک: این سفارشات که مناسب کسب و کار های کوچک و نوپا هستند معمولا تیراژ هایی بین 20 الی 30 جلد تا 500 جلد دارند و معمولا از خدمات اختصاصی سازی مانند قالب کات در سررسید و سالنامه ، چاپ پرسی، طلاکوب یا داغی در تقویم های رومیزی، حکاکی و لیزر کاری در جلد سررسید و سالنامه و خدمات این چنین بهره می برند. لازم به ذکر است که این خدمات بر روی سررسید های عمومی که از پیش چاپ شده اند و مشتری توان انتخاب از میان آنها را دارد اعمال می شود.
همیشه برای سفارش سررسید و سالنامه و تقویم رومیزی به منظور استفاده های بازاریابی و تبلیغاتی به یاد داشته باشید که که هر چه زودتر نسبت به سفارش محصول خود اقدام نمایید بیشتر از نواسانات زمانی و قیمتی در امان بوده و امکان چانه زنی بیشتری خواهید داشت و میتوانید بیشتر روی زمان بندی توضیعی هدایای تبلیغاتی خود تمرکز کنید.
در پایان باعث افتخار است که اعلام نماییم شرکت آزاده با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید سررسید، سالنامه، تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی؛ برترین کیفیت، جذاب ترین طراحی ها و محصولات و بهترین زمان بندی را برای تولید و تجویل سفارشات را به شما ارائه مینماید. آزاده انتخاب مدیران کسب و کار هوشمند.

دیدگاه ها بسته شده است